Piękno płynie z pewności siebie, a makijaż daje nam możliwość wydobycia tego, co w nas najpiękniejsze i ukrycia tego, czym nie chcemy się chwalić. Szkolenia z makijażu osobistego skierowane są do tych z was, które chcą nauczyć się makijażu lub też podszlifować swoje umiejętności tak, aby osiągnąć profesjonalne rezultaty.
Zajęcia w grupie a może indywidualne? Wybierz swój sposób na osiągnięcie piękna!

Zajęcia grupowe

Zajęcia prowadzone w niewielkich, maksymalnie sześcioosobowych grupach, aby każda kursantka traktowana była indywidualnie. Każda z nas jest inna, dlatego takie podejście jest dla mnie niezwykle ważne. To intensywne szkolenie wzbogacone jest o prezentacje multimedialne, pokaz makijażu, wiedzę na temat pielęgnacji skóry oraz odpowiedni dobór kosmetyków, a przede wszystkim, technik, które wydobędą twoje piękno.

Szkolenie podzielone jest na dwa bloki: makijażu dziennego i wieczorowego.

W pierwszej części szkolenia dowiesz się jak:

  • uzyskać efekt promiennej cery
  • wykonać szybki makijaż dzienny
  • wygląda make-up no make-up, czyli jeden z najbardziej pożądanych trendów od wielu sezonów

W drugiej części szkolenia dowiesz się, jak:

  • zmienić makijaż dzienny w bardziej zmysłowy makijaż wieczorowy
  • konturować i rozświetlać cerę
  • wykonać makijaż smoky eye, zrobić kreskę eyelinerem i dokleić sztuczne rzęsy

Na sam koniec szkolenia otrzymasz dyplom ukończenia kursu.

Cena szkolenia: 350 zł

Podczas kursu zapewniam wszelkie materiały szkoleniowe, kosmetyki oraz akcesoria, stanowisko do makijażu z profesjonalnym oświetleniem, dyplom ukończenia kursu, przekąski oraz napoje.

Zajęcia indywidualne

Wolisz spotkać się osobiście? Datę oraz program tych zajęć wybieramy wspólnie. Na tym około 3-godzinnym spotkaniu razem opracujemy najlepsze techniki, które podkreślą twoją urodę, a ty wyćwiczysz je pod moim okiem dla spektakularnych efektów. Na koniec otrzymasz dyplom ukończenia szkolenia.

Cena szkolenia: 500 zł

Podczas kursu zapewniam wszelkie materiały szkoleniowe, kosmetyki oraz akcesoria, stanowisko do makijażu z profesjonalnym oświetleniem, dyplom ukończenia kursu, napoje.